E-mail: council@aci-ukraine.com

ІV-й Міжнародний конкурс студентських наукових робіт

26/04/2017

Організаторами Конкурсу виступили Кафедра менеджменту банківської діяльності Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана спільно з Громадською організацією «ЕйСіАй-Україна» та ТОВ «ПЕРШЕ МІЖНАРОДНЕ ФІНАНСОВЕ  АГЕНТСТВО».

І тур Конкурсу, приймання та рецензування наукових робіт, проходив з листопада 2016 р. по березень 2017 р.

За результатами І туру, конкурсна комісія більшістю голосів прийняло рішення щодо визначення кращих наукових робіт. Голосування проходило на підставі рецензій членів журі та відкритого обговорення наукових робіт конкурсантів. Авторам кращих наукових робіт було надіслано запрошення для участі у підсумковій науково-практичній конференції для наукової доповіді та захисту роботи.

Переможців конкурсу визначить журі, до складу якого увійдуть експерти Громадської організації «ЕйСіАй-Україна», «ПЕРШОГО МІЖНАРОДНОГО ФІНАНСОВОГО АГЕНТСТВА»  та викладачі КНЕУ.

Учасники конкурсу будуть нагороджені сертифікатами, переможці - дипломами та цінними призами від спонсорів.

Детальна інформація про ІІ тур ІV-го Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт "Кредитно-банківська система: історія, сучасність та перспективи розвитку" за посиланням:

http://fef.kneu.edu.ua/ua/depts7/k_menedzhmentu_bankivskoi_dijalnosti/konkurs_robit/

 

Календар заходів

останні новини

Загальні збори Громадської організації «ЕйСіАй – Україна»
06/06/2017

16 червня відбудуться Загальні збори Громадської організації «ЕйСіАй – Україна». Генеральний спонсор заходу  — Thomson Reuters.   

ІV-й Міжнародний конкурс студентських наукових робіт
26/04/2017

30 травня 2017 відбудеться ІІ тур ІV-го Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт "Кредитно-банківська система: історія, сучасність та перспективи розвитку".  

Звернення ГО «ЕйСіАй - Україна» до Національного банку України
06/03/2017

Національний банк України розглянув звернення ГО «ЕйСіАй- Україна» з пропозиціями щодо внесення змін до Положення про порядок та умови торгівлі іноземною валютою

«Найкращий валютний дилер - 2016 року» та «Найкращий грошовий дилер - 2016 року»
15/12/2016

Нагородження переможців в номінаціях «Найкращий валютний дилер - 2016 року» та «Найкращий грошовий дилер - 2016 року»