E-mail: council@aci-ukraine.com

Загальні збори Громадської організації «ЕйСіАй – Україна»

06/06/2017

16 червня відбудуться Загальні збори Громадської організації «ЕйСіАй – Україна». Генеральний спонсор заходу  — Thomson Reuters. 

Офіційна частина зборів почнеться о 18.00 в чеській ресторації «У хромого Пола» за адресою: вул. М. Омеляновича-Павленко (Суворова), 4, м. Київ.

Основною метою Загальних зборів є вирішення поточних питань, визначення подальших напрямків діяльності Громадської організації «ЕйСіАй - Україна» та підведення підсумків.

Після офіційної частини зборів відбудеться святкування з нагоди проведення заходу, на якому члени та гості організації отримають можливість поспілкуватись з колегами та  в дружній атмосфері насолодитися стравами чеської кухні

Вартість участі у заході  становить 1 000,00 грн. Для учасників ГО «ЕйСіАй - Україна» участь у зборах безкоштовна, за умови сплати членського внеску. 

Умови вступу до організації за адресою: http://aci-ukraine.com/page/Priednatisia.html

 

Вхід СУВОРО після підтвердження реєстрації:

 

- по E-mail: tetyana.shevchenko@aci-ukraine.com

- по тел: +380 (50) 332 27 36

 

Thomson Reutersлідируючий постачальник аналітичної інформації, інформаційних рішень та баз даних для бізнесу та фахівців. Розуміння галузевої специфіки та використання інноваційних технологій дозволяє компанії надавати інформацію, яка є важливою для прийняття рішень у сфері фінансів та управління ризиками, корпоративного управління, юриспруденції, адміністрування оподаткування, бухгалтерського обліку, науки та медіа.  

 

Календар заходів

останні новини

Загальні збори Громадської організації «ЕйСіАй – Україна»
06/06/2017

16 червня відбудуться Загальні збори Громадської організації «ЕйСіАй – Україна». Генеральний спонсор заходу  — Thomson Reuters.   

ІV-й Міжнародний конкурс студентських наукових робіт
26/04/2017

30 травня 2017 відбудеться ІІ тур ІV-го Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт "Кредитно-банківська система: історія, сучасність та перспективи розвитку".  

Звернення ГО «ЕйСіАй - Україна» до Національного банку України
06/03/2017

Національний банк України розглянув звернення ГО «ЕйСіАй- Україна» з пропозиціями щодо внесення змін до Положення про порядок та умови торгівлі іноземною валютою

«Найкращий валютний дилер - 2016 року» та «Найкращий грошовий дилер - 2016 року»
15/12/2016

Нагородження переможців в номінаціях «Найкращий валютний дилер - 2016 року» та «Найкращий грошовий дилер - 2016 року»