E-mail: council@aci-ukraine.com

Звернення ГО «ЕйСіАй - Україна» до Національного банку України

06/03/2017

Національний банк України розглянув звернення Громадської організації «ЕйСіАй- Україна» з пропозиціями щодо внесення змін до Положення про порядок та умови торгівлі іноземною валютою (затверджене Постановою Правління Національного банку України 10.08.2005 року № 281), які нададуть можливість фізичним особам, які не є суб’єктами підприємницької діяльності, здійснювати операції з обміну іноземної валюти 1-ї групи Класифікатора іноземних валют та банківських металів без обмеження кількості проведених операцій протягом дня.

Враховуючи думку ГО «ЕйСіАй - Україна», що зазначене обмеження створює зайві перешкоди для обслуговування фізичних осіб, які не є суб’єктами підприємницької діяльності, Національний банк України прийняв рішення врахувати пропозиції організації під час підготовки змін до Положення про порядок та умови торгівлі іноземною валютою.

Шановні члени організації, партнери та наші прихильники, оскільки одним із пріоритетних напрямків діяльність нашої організації  є активність щодо зміцнення позицій вітчизняних банків на валютному ринку України, інформаційна, правова підтримка учасників міжбанківського ринку та розробка пропозицій щодо вдосконалення регулятивного впливу Національного банку України та інших органів державного управління на розвиток валютних відносин в країні, просимо надсилати ваші думки, рекомендації з цього приводу на електрону адресу: tetyana.shevchenko@aci-ukraine.com

 

Календар заходів

останні новини

Загальні збори Громадської організації «ЕйСіАй – Україна»
06/06/2017

16 червня відбудуться Загальні збори Громадської організації «ЕйСіАй – Україна». Генеральний спонсор заходу  — Thomson Reuters.   

ІV-й Міжнародний конкурс студентських наукових робіт
26/04/2017

30 травня 2017 відбудеться ІІ тур ІV-го Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт "Кредитно-банківська система: історія, сучасність та перспективи розвитку".  

Звернення ГО «ЕйСіАй - Україна» до Національного банку України
06/03/2017

Національний банк України розглянув звернення ГО «ЕйСіАй- Україна» з пропозиціями щодо внесення змін до Положення про порядок та умови торгівлі іноземною валютою

«Найкращий валютний дилер - 2016 року» та «Найкращий грошовий дилер - 2016 року»
15/12/2016

Нагородження переможців в номінаціях «Найкращий валютний дилер - 2016 року» та «Найкращий грошовий дилер - 2016 року»