E-mail: council@aci-ukraine.com

Освіта

Глобальний навчальний центр ACI

Співробітництво між ACI та Франкфуртською школою фінансів і менеджменту

18 лютого 2008 року між ACI The Financial Markets Association та Франкфуртською школою фінансів і менеджменту було укладено Угоду з управління послугами освіти. Згідно з контрактом, підтримка  у забезпеченні якості освітніх програм та іспитів ACI та запровадження стратегії розвитку програми стануть одними з основних напрямків роботи Франкфуртської школи. Глобальний навчальний центр ACI розташований у Франкфкурті (Німеччина)  у Франкфуртській школі та знаходиться у веденні  Директора з освіти ACI.
 
Франкфуртська школа фінансів і менеджменту
Франкфуртська школа фінансів і менеджменту, заснована як «Bankakademie and HfB», стала провідною бізнес-школою з питань банківської справи, фінансів і менеджменту у Німеччині. Вона пропонує до уваги своїх студентів та клієнтів зі всього світу велику кількість навчальних програм та консультаційних послуг. Академічні програми, відкриті семінари та тренінги, адаптовані для потреб клієнтів  допомагають студентам досягти успіху у кар’єрі. Для корпоративних клієнтів комплекс послуг з навчання та консультацій є інструментарієм для планування професійного зростання персоналу. Все це ґрунтується на широкому спектрі дослідницької діяльності з важливих питань фінансів і менеджменту в рамках експертно-аналітичного центру школи.  Досвід школи в сфері мікрофінансів  може бути корисним для клієнти з розвинутих ринків та ринків, що розвиваються. Експерти школи надають консультації керівництву Європейського фонду південно-східної Європи (EFSE). Франкфуртська школа фінансів і менеджменту фінансується за рахунок надходжень від освітніх програм та благодійних фондів.
 
 
Реєструючись у цій платформі,  ви отримаєте доступ до матеріалів з підготовки до  ACI Dealing certificate та  ACI Operations certificate. Крім того, ви знайдете тут відкритий форум, де разом з іншими учасниками навчання можете створити навчальні групи , та інші матеріали. Для реєстрації у Глобальному навчальному центр ACI відправте повідомлення на адресу aci@frankfurt-school.de , в якому вкажіть ваше повне ім’я, посаду, місце роботи та іспит ACI, до якого ви готуєтесь.

ACI - The Financial Markets Association за підтримки Франкфуртської школи фінансів і менеджменту було створено он-лайновий Глобальний навчальний центр ACI з метою  сприяння розвитку професіоналізму учасників фінансового ринку та підвищення етичних стандартів поведінки. За допомогою цієї он-лайн платформи ми прагнемо надати нашим членам та фахівцям, в тому числі потенційним членам, можливість для спілкування на міжнародному рівні  та обміну досвідом на користь всієї асоціації.
 
ACI являє собою розгалужену мережу експертів з питань фінансових ринків. Ця платформа ставить собі на меті обмін досвідом між нашими членами та  встановлення професійних стандартів у роботі на фінансових ринках. Таким чином, найдосвідченіші в нашій асоціації можуть принести користь для всіх наших членів і, особливо, молодих фахівців. Досвідчені професіонали можуть отримати вигоду від останніх досягнень ринку. Наші молоді члени можуть мати доступ до новітніх методик навчання та підготовки до іспитів. Ця онлайн-платформа пропонуватиме необхідні інструменти та підтримку.
 
Всі кандидати з усіх частин світу отримають доступ до однакових матеріалів однаково високої якості. Це може допомогти у підготовці до іспитів особам, в країнах яких не організовані заходи з навчання. Таким чином мі вирівнюємо умови, забезпечуючи однакові можливості навчання для кандидатів з усього світу. Наші національні асоціації разом з фахівцями з навчання ACI запрошують приєднуватись та користуватися цією платформою.
 
Ми закликаємо вас стати частиною цієї нової інтернет-спільноти ACI і допомогти нам у становленні асоціації у якості орієнтиру на світових фінансових ринках

Календар заходів

останні новини

Загальні збори Громадської організації «ЕйСіАй – Україна»
06/06/2017

16 червня відбудуться Загальні збори Громадської організації «ЕйСіАй – Україна». Генеральний спонсор заходу  — Thomson Reuters.   

ІV-й Міжнародний конкурс студентських наукових робіт
26/04/2017

30 травня 2017 відбудеться ІІ тур ІV-го Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт "Кредитно-банківська система: історія, сучасність та перспективи розвитку".  

Звернення ГО «ЕйСіАй - Україна» до Національного банку України
06/03/2017

Національний банк України розглянув звернення ГО «ЕйСіАй- Україна» з пропозиціями щодо внесення змін до Положення про порядок та умови торгівлі іноземною валютою

«Найкращий валютний дилер - 2016 року» та «Найкращий грошовий дилер - 2016 року»
15/12/2016

Нагородження переможців в номінаціях «Найкращий валютний дилер - 2016 року» та «Найкращий грошовий дилер - 2016 року»