E-mail: council@aci-ukraine.com

Освіта

Освіта

Асоціація пропонує єдиний в своєму роді вибір професійних іспитів для фахівців фінансових ринків у всьому світі. Складання іспитів доступне як для членів організації, так і для сторонніх осіб. ACI проводить іспити з наступних категорій:

The ACI Model Code Certificate - Сертифікат ACI щодо Правил проведення операцій на фінансових ринках

The ACI Dealing Certificate – базовий сертифікат для фахівців front office.

The ACI Operations Certificate – базовий сертифікат для фахівців back та middle offices.

The ACI Diploma – диплом для висококвалифікованих фахівців, які мають професійний досвід не менш ніж 3 роки, а також для менеджерів середньої ланки.

На теперішній час більш ніж 4000 кандидатів склали іспити ACI. З метою спрощення екзаменаційного процесу з 1999 року іспит складається в мережі Інтернет за допомогою американсько-канадської компанії Prometric. Зараз іспити ACI можуть бути складені в будь-який час через будь-який з більш ніж 2000 тестових центрів Prometric у всьому світі, результати іспитів оголошуються відразу після їх складання. В Україні тестові центри є в Києві, Харкові, Дніпропетровську, Одесі та Львові.

 

Календар заходів

останні новини

Загальні збори Громадської організації «ЕйСіАй – Україна»
06/06/2017

16 червня відбудуться Загальні збори Громадської організації «ЕйСіАй – Україна». Генеральний спонсор заходу  — Thomson Reuters.   

ІV-й Міжнародний конкурс студентських наукових робіт
26/04/2017

30 травня 2017 відбудеться ІІ тур ІV-го Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт "Кредитно-банківська система: історія, сучасність та перспективи розвитку".  

Звернення ГО «ЕйСіАй - Україна» до Національного банку України
06/03/2017

Національний банк України розглянув звернення ГО «ЕйСіАй- Україна» з пропозиціями щодо внесення змін до Положення про порядок та умови торгівлі іноземною валютою

«Найкращий валютний дилер - 2016 року» та «Найкращий грошовий дилер - 2016 року»
15/12/2016

Нагородження переможців в номінаціях «Найкращий валютний дилер - 2016 року» та «Найкращий грошовий дилер - 2016 року»