E-mail: council@aci-ukraine.com

Про ACI Ukraine

Про “ACI – Ukraine”

Установчий з’їзд Громадської організації «ЕйСіАй – Україна» відбувся 26 грудня 2013 року в Києві. ГО «ЕйСіАй – Україна» створено як громадське об’єднання професіоналів фінансових ринків, основними цілями і задачами якого є: впровадження та уніфікація стандартів валютного та грошового ринку України, організація комунікацій між їхніми учасниками, підвищення професійного рівня фахівців, сприяння покращенню репутації фінансових установ країни.

6 жовтня 2014 року у Нью Йорку наша організація була афілійована з міжнародною асоціацією спеціалістів фінансових ринків ACI- The Financial Markets Association (Париж, Франція)

Для досягнення статутних цілей ГО «ЕйСіАй – Україна» у відповідності до діючого законодавства України: 

  • сприяє ефективній інтергації членів  ГО «ЕйСіАй – Україна» до світової фінансової системи, забезпечує взаємодію та встановлення довірчих відносин українських фахівців валютного та грошового ринків із зарубіжними колегами по професії;
  • сприяє покращенню іміджу і репутації українських фінансистів;
  • проводить семінари, збори та інші заходи, присвячені  проблемам світового валютного ринку, національної економіки та банківської системи;
  • ініціює та бере участь в дискусіях про проблеми валютного регулювання та ринкової етики;
  • організовує обмін досвідом з технологічного розвитку банківської системи України;
  • сприяє розповсюдженню міжнародних сертифікатів The ACI Dealing Certificate, The ACI Operations Certificate, The ACI Diploma в Україні.

В інтересах досягнення статутних цілей і задач ГО «ЕйСіАй – Україна» у відповідності до діючого законодавства України має право:

  • вільно розповсюджувати інформацію про свою діяльність;
  • у порядку, передбаченому законодавством, представляти та захищати свої права та законні інтереси своїх членів в органах державної влади, місцевого самоврядування та громадських об’єднань;
  • виступати з ініціативами з різних питань громадського життя;
  • вносити пропозиції до органів державної влади.

ГО «ЕйСіАй – Україна» є організацією з базовим та повним членством, членами якої можуть стати громадяни України не молодші 21 року, які мають  стаж роботи у банках або ліцензованих фінансових установах чи організаціях не менше трьох років, які поділяють цілі організації, які готові визнати її Статут, виплачувати членські внески та приймати особисту участь в роботі організації.

Для вступу кандидату необхідно написати заяву та направити її на адресу Ради організації за допомогою електронної пошти. Рішення по заявам звичайно приймаються протягом тижня. Розмір щорічного базового членського внеску в ACI дорівнює  1 200, 00 грн.

 

Календар заходів

останні новини

Загальні збори Громадської організації «ЕйСіАй – Україна»
06/06/2017

16 червня відбудуться Загальні збори Громадської організації «ЕйСіАй – Україна». Генеральний спонсор заходу  — Thomson Reuters.   

ІV-й Міжнародний конкурс студентських наукових робіт
26/04/2017

30 травня 2017 відбудеться ІІ тур ІV-го Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт "Кредитно-банківська система: історія, сучасність та перспективи розвитку".  

Звернення ГО «ЕйСіАй - Україна» до Національного банку України
06/03/2017

Національний банк України розглянув звернення ГО «ЕйСіАй- Україна» з пропозиціями щодо внесення змін до Положення про порядок та умови торгівлі іноземною валютою

«Найкращий валютний дилер - 2016 року» та «Найкращий грошовий дилер - 2016 року»
15/12/2016

Нагородження переможців в номінаціях «Найкращий валютний дилер - 2016 року» та «Найкращий грошовий дилер - 2016 року»